Když se chystá svatba či jiná slavnostní událost, například taneční či ples, jsou muži tak trochu opomíjeni. Veškerá pozornost bývá upřena k ženskému pokolení a k jejich slavnostním róbám. Ovšem i muži věnují čas a energii výběru správným společenským šatům, potažmo obleku.

Pánské obleky mnohdy vyžaduje dresscode

Svatby a podobné události často vyžadují dámské a pánské oblečení na svatbu a jiné slavnostní události. Na tyto události je předpokladem vhodný pánský formální oblek, pokud není na pozvánce uvedeno jinak. Muž tím prokazuje respekt k manželům či pořadatelům slavnostní události.

I muži chtějí být za „fešáky“

Když si muž koupí či půjčí luxusní lánské obleky, je v něm zpravidla elegantní a vyzařuje dojem určité úrovně a šarmu. Většina novomanželů si přeje, aby hosté na jejich svatbě byli oblečeni vkusně a elegantně. Ke slavnostnímu outfitu patří samozřejmě také dámské a pánské boty na svatbu.

Ženich a nevěsta by měli ladit

Slavnostní oblečení ženicha a nevěsty by mělo vždy vyjadřovat soulad, symbolizující jejich lásku a souznění. Barva, styl a doplňky obleku mohou být vybrány tak, aby odpovídaly celkovému designu svatby. Proto snoubenci vybírají často oblečení v totožném svatebním studiu, například v oblíbeném pražském svatebním studiu Agnes, kde objevíte velké množství svatebních a společenských šatů.

Na fotografiích chce každý vypadat hezky

V dešní době je obvyklé, že z každé významné události, včetně svatby, existuje velké množství fotografií. Většina zúčastněných si přeje vypadat na fotografiích hezky a příjemně. Svatební šaty a svatební oblek pomáhají vytvářet vzpomínky na významný den.

Vytváření společenského dojmu

Při takových významných událostech, jakou svatba nepochybně je, se schází spousta hostů, kteří se vzájemně neznají. Využijte služeb studia Agnes, a vytvořte dokonalý elegantní dojem, ať už jste v pozici snoubenců, jejich rodičů či hostů.

Similar Posts