Green Table nabízí možnost ochutnat gastronomii, která je moderní a udržitelná. Bere ohled na sezonní produkty a dává přednost lokálním dodavatelům. Green Table vám poskytne nevšední zážitek z jídla a zavítat sem mohou všichni, kdo se chtějí stravovat zdravě, chutně a s ohledem na přírodu. To vše nabízí třeba zdravá večeře právě v Green Table.

Vegetariánská kuchyně v Green Table

Bistro vás přesvědčí, že i vegetariánská kuchyně se dá dělat bez kompromisů. Klade důraz na výjimečnou chuť. Tu představuje i zdrava vecere šéfkuchařky, která ji pro vás připraví s láskou. Jednotlivé pokrmy se zde připravují denně čerstvé a přímo na místě. Jsou tedy nejen chutné, ale i čerstvé. Pro jejich přípravu jsou používány suroviny od lokálních dodavatelů. Díky tomu jsou kvalitní a čerstvé a také je zajištěna dietní večeře.

Proč vyzkoušet vegetariánskou kuchyni?

Všichni víme, že do jídelníčku je potřeba zařazovat větší množství zeleniny. Ta našemu tělu dodá dostatek vlákniny potřebné pro správné fungování trávicí soustav, udrží zdravý střevní mikrobiom, který má vliv na fungování našeho těla a imunitu. Vláknina nám dá delší pocit sytosti, zbytečně se nepřejídáme a udržujeme si tak zdravou váhu. Vláknina také pomáhá redukovat zdraví škodlivý cholesterol. Kromě vlákniny obsahuje zelenina velké množství různých minerálů a vitamínů. Vegetariánská strava dodá tělu i potřebné množství mastných kyselin. V rostlinné stravě se nachází velké množství antioxidantů, které pomáhají v boji proti poškozování buněk. To mají za následek škodlivé volné radikály. Antioxidanty navíc pomáhají zpomalovat předčasné stárnutí. Rostlinná strava obsahuje méně toxických látek, než strava živočišného původu.

Similar Posts