Kulturních, společenských, soukromých, firemních i sportovních akcí se koná každý rok nespočet. Pořadatelé by se vždy měli postarat o to, aby hosty a návštěvníky dokázali něčím potěšit a překvapit. Existuje způsob, jak můžete všem přítomným doslova vyrazit dech a sice tehdy, když si na akci objednáte světelnou dronovou show. Jedná se o impozantní představení, které se hodí na absolutně jakoukoliv akci, protože se tematicky dokáže přizpůsobit a bude naprogramováno na míru.

Jaké možnosti vám show s drony nabízí?

Abyste si mohli zajistit světelnou show s drony, stačí kontaktovat specializovanou firmu MAGIC DRONES, která se na tento druh představení zaměřuje. Vytvoří pro vás světelnou show, které se může účastnit až 1000 dronů. Pokaždé jde o velkolepou událost, protože drony mohou na obloze ukázat nejrůznější fascinující kreace. Mohou se poskládat do 2D i 3D obrazců. Může jít o logo firmy, nápisy, různé objekty, osoby, zvířata i pohybující se animace. Možnosti jsou téměř neomezené, show bude zářit v různých barvách a navíc může být doprovázena hudebním doprovodem a světelnými nebo laserovými efekty.

Drony se mohou vznést až do výšky 120 metrů. Na rozdíl od ohňostrojů jsou drony bezpečné, neznečišťují ovzduší, neprodukují hluk a nevzniká u nich riziko požáru. Společnost vám zajistí tuto show kdekoliv v Čechách i na Slovensku. Skvěle se hodí na městské i obecní slavnosti, sportovní události, koncerty, hudební festivaly, firemní akce a jakékoliv další události, kde chcete lidi příjemně překvapit a pobavit. Navštivte web společnosti Magicdrones.cz, naleznete zde ukázky představení, všechny potřebné informace a také kontakt pro objednání této úchvatné show.

Similar Posts