Oktagon TV je skvělým zprostředkovatelem veškerých MMA turnajů a zápasů. Díky této televizi budeš mít OKTAGON jako na dlani a neunikne ti dění kolem tvých oblíbených bojovníků. Zůstaneš v obraze vždy, když se v kleci bude něco dít. Na OKTAGON TV můžeš sledovat třeba OKTAGON livestream nebo některý z parádních pořadů o zápasnících. Vybere si tu zkrátka každý fanoušek MMA.

Kup si předplatné

Abys mohl fandit naplno, nabízíme ti členství v OKTAGON.TV CLUBu. Po jeho zakoupení můžeš sledovat zápasy už 3 dny po jejich konání. Navíc máš přednost při nákupu lístků na OKTAGON a nemusíš tak mít strach, že na tebe nezbydou! Získáš také přístup k bonusovému obsahu, díky kterému poznáš bojovníky blíže. Dále máš možnost pokládat otázky bojovníkům v podcastových pořadech a soutěžit o vstup do klubového patra O2 arény. Ke každému předplatnému získáš bonus u Tipsportu. Předplatné lze koupit s obnovováním po měsících nebo hned na celý rok.

Živá vysílání a pořady

Pokud chceš turnaj vidět v přímém přenosu, můžeš si zakoupit jeho živé vysílání. Díky tomu budeš mít zápas hned z první ruky. Na naší televizi je také plno pořadů, ve kterých poznáš bojovníky v úplně jiném světle, než jak je znáš z klece. Těšit se můžeš třeba na pořad Na dohled, kde zápasníci odhalují zákulisí zápasů a mluví o svých pocitech. K vidění tu je i pořad Cesta za snom zápasnice Lucie Szabové. Dále můžeš kouknout na pořad Bez rukavic nebo Cesta na OKTAGON.

Ptej se

Pokud jsi členem OKTAGON.TV CLUBu, pak můžeš s předstihem pokládat bojovníkům otázky do pořadů. Funguje to tak, že každý předplatitel obdrží e-mail s informací, který bojovník bude do pořadu pozván. Následně je možné na e-mail reagovat zasláním otázky, která tě zajímá. Ty nejčastější a nejlepší jsou pak vybrány a pokládány zápasníkům v pořadech.

Similar Posts