Inovativní a jedinečná konstrukce přichází s číslem 0110, která byla inspirována pohledem na fotografie některých dětí hrajících si s upravenými koly. Naší obecnou myšlenkou bylo vyrobit driftové kolo, které by bylo funkční a odlišné od všech ostatních.

Po prodloužení zadní strany kola tam nasadíme dva válce se vzduchovým pístem. Účelem umístění těchto dvou vzduchových pístových válců je zvednout zadní kolo tak, aby se nedotýkalo země a kolo bude připevněno ke dvěma plastovým plochám, které je oddělují od země. Tyto povrchy mají snížené tření se zemí v důsledku toho, že kolo driftuje na ulicích.

Stisknutím vzduchového spínače se naše kolo dostane do driftového režimu a když je spínač vypnutý, kolo se pohybuje jako normální kolo. Písty potřebovaly správně fungovat stisknutím vzduchového spínače tak, že jsme považovali za nutné vytvořit vzduchojem, vložit baterii a použít kompresor.

Kompresor získává energii 12 V z baterie, vyrábí vzduch, který je stlačen na 8 barů ve vzduchové nádrži a stisknutím vzduchového spínače písty zvednou plastové povrchy dolů k zemi a kolo se unáší na ulici a poskytuje radost a štěstí.

Similar Posts