Tentokrát se nám podařilo vyrobit mini řetězovou pilu, která se používá na prořezávání a řezání dřeva, které není relativně široké. Výhodou tohoto nástroje ve srovnání s prořezávačem je, že dokáže řezat poměrně silně. Nejprve jsme vzali starý motor z elektrického okna starého auta. Poté jsme na motor umístili ozubené kolo ze starého stroje na řezání stromů. Ozubené kolo pohybuje řetězem.

Poté, co jsme vzali kovovou desku, jsme vytvořili základ, na který byly všechny díly spojeny. Poté jsme spojili motor a převod s touto kovovou deskou, kovovou deskou, kde se pohybuje řetěz, a nakonec chrániče a spínač, aby fungovala naše konstrukce. Napínání řetězu je regulováno.

Naše konstrukce byla natřena zelenou a černou barvou, jak to vždy děláme u všech našich extrémních nástrojů a strojů značky Make it. Náš nástroj vypadá nádherně a vypadá, jako by vyšel z filmu „Zombie apocalypse“. Naše struktura funguje docela dobře, ale věříme, že řetěz s menšími zuby a rychlejším motorem by dosáhl lepšího výsledku.

 

Similar Posts