Milujete, když si můžete dát cigaretu ráno ke kávě, po dobrém obědě nebo v momentě, kdy jste ve stresu? Kouření cigaret má jeden jediný účel, dostat do těla nikotin a užívat si ten příjemný stav, který přináší. Problém je, že s běžnou cigaretou dostanete do těla kvůli nikotinu i mnoho dehtu a dalších karcinogenů. Také vás možná trápí, že budete cítit kouřem, který mnoha lidem vadí. To je důvod, proč stále více lidí přechází na HQD elektronické cigarety, se kterými můžete kouřit bez omezení a vyvarujete se negativních vlastností, které mají běžné cigarety.

Jednorázové e-cigarety HQD si zamilujete

E-cigarety znamenají pohodlí, kvůli kouření nemusíte nikam chodit, nikoho neobtěžujete, dostanete do sebe nikotin a přitom vám vapování zajistí stejný kuřácký zážitek jako kouření. Jednorázové elektrické cigarety nejsou na trhu dlouho a jejich popularita roste. Důvod je prostý, nemusíte je neustále nabíjet nebo doplňovat náplně. Mezi nejpopulárnější značka patří HQD. Nabízí velké množství ovocných příchutí, od ličí až po meloun, broskev nebo třeba hroznové víno. K dispozici jsou vám i klasické tabákové příchutě. Vypadají stylově a jejich použití je velmi snadné, jen je přiložíte k ústům a potáhnete. Nemusíte u toho mačkat žádné tlačítko. Jakmile vám náplň dojde, ihned se o tom dozvíte díky blikající kontrolce. HQD nenabízí jen jeden univerzální model, ale rovnou 3 modelové řady, abyste si z nich mohli vybrat tu, která vám bude vyhovovat nejvíce:

  • HQD Cuvie: až 300 potahů a obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • HQD Wave: až 600 potahů a obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • HQD Super Pro: až 600 potahů a obsah nikotinu je zvýšen na 20 mg/ml.

E-cigarety HQD jsou velmi malé a skladné, můžete je nosit v kapse či v kabelce a nijak vás nezatíží. Jakmile je dokouříte, stačí si vzít další. Můžete se zásobit vašimi oblíbenými příchutěmi nebo naopak objevovat nějaké nové. Výdejní automaty HQD jsou v mnoha městech, ale e-cigarety si můžete pořídit i online prostřednictvím eshopu na HQD.cz.

Similar Posts