Svazky klíčů běžně nenosíme volně, po jednotlivých klíčích v tašce. Jsme zvyklí je navléci na kroužek. Pro efektní, moderní, mnohdy i praktické použití můžeme přidat karabinu. Seznamte se s malými, a zároveň velkými, pomocníky pro vás i vaše klíče.

Kroužky na klíče nejen v kulatém provedení

Zorganizujte si své klíče pomocí klíčových kroužků, zdánlivé maličkosti. Kroužky na klíče jsou neocenitelným pomocníkem. Můžete použít kovové, klasické kroužky v různých velikostech podle toho, kolik klíčů potřebujete na kroužek připevnit. Pro větší svazek klíčů se vám bude hodit klíčový kroužek se zacvakávacím očkem.

Kroužky na klíče nemusí být jen obyčejné, jednotvárné, kovové. Ozvláštněte si svůj svazek klíčů barevným kroužkem ve své oblíbené barvě. Nebo jděte ještě dál a pořiďte si kroužek ozdobný, například ve tvaru srdce nebo květiny.

Aby se svazek klíčů neztratil, připojte ho ke karabině

Klíčové i víceúčelové karabiny na klíče vám pomohou připnout klíče k tašce nebo třeba opasku. Karabiny se vyrábí z více druhů materiálů, můžete mít karabiny chromové, zinkové nebo hliníkové. Samozřejmostí je také výběr z různých velikostí, tvarů a barev. Karabina se tak pro vás může stát i stylovým doplňkem.

Roztřiďte si a označte klíče ve svazku

I když vám kroužek na klíče a karabina pomůžou sjednotit svazek klíčů, nezapomeňte si rozlišit i jednotlivé klíče. Pomohou vám gumové či plastové barevné rozlišovače. Stačí je jen nasadit na klíč nebo nacvaknout.

Dalším pomocníkem při organizaci klíčů jsou rovněž visačky na klíče. Plastová visačka s kroužkem a papírovým, vyměnitelným štítkem pro označení vám pomůže klíče utřídit.

Podívejte se na nabídku e-shopu Klíčový servis, najdete zde různé druhy kroužků na klíče, karabiny i rozlišovače klíčů.

Similar Posts