Vláčky značky Intelino® jsou ideální hračkou, která rozvíjí dovednosti vašich dětí. Jsou zábavné a nabízejí prakticky neomezené možnosti. Proto se dokonale hodí do každé mateřské i základní školy.

Intelino® Smart Train pro snadné učení

Intelino® Smart Train – třídní sada je plně v souladu s výukovým konceptem STEM. Tato metoda klade důraz na propojení vědy, techniky, matematiky a inženýrství. Nejde na to ale přes nudné učebnice, ale využívá praktické příklady z praxe. K tomu dobře poslouží právě Intelino® Smart Train, jenž přináší prakticky neomezené možnosti v jednom uceleném balíčku.

Intuitivní ovládání

O jaké možnosti jde? Třeba o možnost ovládat interaktivní senzory, magnetické spřáhlo, světla, zvuky nebo rovnou celý vláček. K tomu dobře poslouží programovací jazyk Scratch. Ten místo řádků kódů využívá vizuálních elementů. Začít však můžete úplně od podlahy. V balení najdete senzory různých barev. Jejich kombinací pak snadno vytvoříte příkazy, s jejichž pomocí získáte úplnou kontrolu nad vaším vláčkem.

K dispozici je také mobilní aplikace. Díky ní můžete proměnit obrazovku vašeho mobilního telefonu v palubní desku a na chvíli se vžít do role strojvedoucího. Aplikace nabízí i Snap Editor pro psaní vlastních řádků kódu. A najdete tu také zábavné hry, které vám pomůžou zkombinovat dění v realitě s aktivitami na obrazovce.

Výhodné balení pro školy

Každé balení Intelino® Smart Train obsahuje jeden chytrý vláček s vagonem, 20 kusů kolejí, 40 senzorů a napájecí kabel. Pokud vám to nestačí, pak má pro vás eshop Ruzovka.cz speciální nabízku. Intelino® Smart Train – třídní sada totiž obsahuje čtyřikrát více vláčků, kolejí a dalších věcí obsažených v krabičce. Pokud tedy i vám záleží na vašich studentech, vybavte vláčky Intelino® Smart Train i vaší školu.

Similar Posts