Hledáte možnosti, kterými zajistíte svoje prostorové potřeby třeba pro stavbu nebo pro kulturní či společenskou událost větších rozměrů? Pak se obraťte na společnost Alfa Container, která nabízí pronájem kontejnerů, oplocení a mobilních toalet.

Pronájem kontejnerů

Pronájem kontejnerů umožní vytvořit potřebné zázemí na staveništi nebo na společenské události. Firma Alfa Container rent nabízí možnost pronájmu obytných i sanitárních kontejnerů. Připraví vám sestavy, které budou šité přímo na míru. Vybírat můžete z nabídky 900 kontejnerů, které jsou určené pro skladování, nebo vytvoření obytného i sanitárního zázemí. Využijete je třeba jako mobilní vrátnici, šatnu, kancelář nebo třeba zázemí určené pro sezónní kavárnu či bistro. Kontejnery z nabídky jsou ekonomicky dostupné, variabilní a flexibilní a jejich výstavba je velmi rychlá. Volit můžete kontejnery různých velikostí a typů.

Mobilní oplocení

Mobilní oplocení představuje ochranu proti nežádoucímu vniknutí do objektu. Ochrání proti krádežím. Vymezí potřebný prostor. Usměrní pohyb osob po areálu. Pronájem oplocení využijete jak na společenské akce, tak i na stavby nebo průmyslové plochy. Je ideální volbou jako zábrana.

Mobilní oplocení se skládá z jednoduchého systému panelů, branky a příslušenství. Díky tomu je dokonale variabilní a lze jej umístit téměř kamkoli. Objednat si můžete i oplocení nízké, které vám umožní vytvořit uličky, díky kterým usměrníte pohyb osob po vymezeném areálu.

Mobilní toalety

Pronájem mobilních toalet představuje nejsnazší a nejrychlejší způsob, jak vyřešit potřebu dočasného sociálního zázemí. Mobilní toalety lze umístit téměř kamkoli. Jsou vhodnou volbou na jakoukoli veřejnou akci, na stavbu nebo třeba na zahradu. Lze si sjednat pronájem krátkodobý, ale i na delší čas. Samozřejmostí je pravidelní servis, údržba a desinfekce toalet.

Similar Posts