V životě žádného člověka by neměla být nouze o krásné zážitky a pokud jste už žádný dlouho nezažili, máme pro vás tip, který vás zajisté osloví. Kdy jste naposledy spali na stromě? Většina lidí zde nespala nikdy a někteří měli možná to štěstí a jako děti spali v domku nebo bunkru udělaném na stromě. Máme pro vás však mnohem zajímavější zážitek a sice možnost strávit jednu nebo více nocí v luxusním domě na stromě.

Užijte si pobyt v korunách stromů

Tuto možnost nabízí Treehouse Ještěd, luxusní domy na stromě, které jsou umístěny do krásné horské přírody. Není to nic pro milovníky městského ruchu, ale pro každého, kdo si chce od hlučného města odpočinout. Budete mít k dispozic krásný, prostorný a luxusně vybavený dům v korunách stromů, ze kterého budete mít panoramatický výhled na Ještěd, Ralskou pahorkatinu, Bezděz a další krásná místa. Místo hluku zde uslyšíte jen zpěv ptáků a šumění větru v korunách stromů. Odpočinete si tu od všedního stresu a načerpáte životní energii. Ráno vás nebude budit řvoucí budík, ale probudí vás sluneční paprsky. Není zde žádná elektřina, to proto, abyste si odpočinuli od všech nezdravých elektronických zařízení, které jen brání vaší pozornosti, abyste ji zaměřili na to, co je v životě skutečně důležité.

Večer si můžete lehnout třeba venku do houpací sítě a se sklenkou vína pozorovat krásnou noční oblohu bez světelného znečištění. Je to velmi hluboký a intenzivní zážitek. Ubytování v treehouse můžete podniknout sami, se svým protějškem, s rodinou nebo třeba s přáteli. Stane se z toho nezapomenutelný zážitek, který si budete chtít zopakovat. Proč být ubytovaný v běžném hotelu, když můžete zamířit do nádherné přírody, kde nejsou lidé, ale jen příroda a klid. Možná, že vás tento pobyt zcela změní, budete mít náhle čas na věci, které jste dříve odkládali a konečně si užijete pohodu, jaká vám dlouho scházela. Zarezervujte si pobyt třeba ještě dnes na Treehousejested.cz.

Similar Posts