Itálie je místo, které láká každoročně velké množství návštěvníků. Nabízí nejen čisté moře, nádherné pláže a vynikající kuchyni, ale také celou řadu zajímavých přírodních i kulturních památek.

Kam se vydat v Itálii?

Dovolená v Itálii – to jsou slunce, moře, pláže, dobré jídlo, ale také cestování. Přivítá vás svěží zeleň borových lesů, kobaltově modré Středozemní moře a neopakovatelná a velmi příjemná atmosféra.

Zavítejte třeba do Toskánska

Toskánsko se nachází ve střední části Itálie. Jedná se o oblast, která proslula jak uměním a historií, tak i výborným vínem.

Tato krajina je na jedné straně kopcovitá, na straně druhé vás přivítají jemné písečné pláže. Za návštěvu rozhodně stojí vzácné kulturní poklady. Vydejte se třeba do Versilie nebo na návštěvu Chianti. Středověké uličky zvou k procházkám v hlavním městě provincie Lucca. Horskou atmosféru Apuánských Alp zase nabízí historický region Garfagnana. Za návštěvu stojí také Florencie, která byla v období renesance uměleckým centrem celé Itálie.

Pronájem domu

Chcete-li mít pro svůj pobyt dostatek prostoru a klidu, pronajměte si dům v Itálii. Pronájmy domů nabízí portál cz.italicarentals.com. Můžete si zde vybrat dům, který si zarezervujete pro termín vaší dovolené. Naleznete zde domy různých podob, v různých cenových kategoriích, různě vybavených. Všechny domy z nabídky poskytují soukromí, klid a dostatek prostoru a jsou vhodnou volbou i pro rodiny s malými dětmi. V nabídce naleznete domy útulné, luxusní i rustikální, z přírodního kamene, domy u moře nebo na venkově. Vybrat si můžete z širokého portfolia rekreačních domů. Všechny domy jsou zkontrolované a vyhovují jak potřebám jednotlivců, tak i rodinám s malými dětmi. Tak neváhejte a prohlédněte si nabídku, vyberte si nějaký dům k pronájmu a pak už se jen můžete těšit na svoji vysněnou dovolenou.

Similar Posts