Přeprava a logistika celkově je v dnešní době rozvinutější než kdy předtím. Pokud stěhujete výrobu z jedné země do jiné a je před vámi přeprava strojů, možná si říkáte, jestli je to vůbec možné. Když si uvědomíte, že lidé dokázali v 18. století přepravit 46 metrů vysokou sochu svobody přes oceán, v současné době by to bylo mnohem jednodušší. Nepřevezli ji v celku, musela se rozebrat, dovézt po částech a zase sestavit. To samé se dělá v případě velkých strojů a výrobních linek. Nejprve se odpojí, demontují, pak převezou a zase sestaví a zapojí.

Specialista na přepravu těžkých strojů

Co se týče přepravy těžkých strojů, specialistou na tuto problematiku je společnost AIS EURELO. Již více než 40 let zajišťuje mezinárodní stěhování, průmyslové stěhování a stěhování strojů. Má k tomu odpovídající techniku, zkušenosti a znalosti. Nezáleží na tom, kolik vybavení máte, může se jednat o několik strojů, ale také o celé továrny plné těžké techniky o váze stovek tun. Kvalifikovaní odborníci vám mohou zajistit stěhování na klíč, které bude zahrnovat přidělení projektového manažera, který sestaví harmonogram krok po kroku. Vaše vybavení bude podle předem domluveného plánu odpojeno, demontováno, přepraveno a opět sestaveno. Společnost dodržuje termíny, je maximálně spolehlivá a je připravena na jakoukoliv výzvu.

Společnost přistupuje ke svým zákazníkům velmi individuálně, aby plně vyhověla jejich požadavkům a poskytla jim služby tak, aby jim co nejlépe pomohla vyřešit celý proces. Odborný tým společnosti vám bude po celou dobu spolupráce plně k dispozici. Budete příjemně překvapeni, jak je tým společnosti sehraný a dokáže dodržovat harmonogram. Zajímá vás, jak probíhá celý proces stehování strojů? Pro více informací a kontakt neváhejte navštívit web společnosti Aiseurelo.cz, kde se vše dozvíte.

Similar Posts