Pokud přemýšlíte o výstavbě montované haly pro Vaše chovatelské potřeby, můžete se podívat na stránky českého výrobce PROMO HALY s.r.o. Na stránkách najdete ucelený přehled informací, které Vám usnadní výběr haly vhodné pro Vás. Můžete si zde vybrat z různých variant hal a jejich využití. Dozvíte se zde informace o širokém uplatnění montovaných hal v oblasti zemědělství . Na stránkách najdete také konfigurátor hal, kde je možné si Vaši halu vymodelovat. Po odeslání formuláře s vymodelovanou halou, Vás bude kontaktovat obchodní zástupce společnosti. Spolu budete moci doladit Vaši představu o hale. Následně obdržíte přehlednou cenovou nabídku.

Zadání základ úspěchu

Velmi se nám osvědčilo, když Investor má možnost vidět svou halu hned na začátku a celé další jednání se tak více konkretizuje a usnadní. Našim zákazníkům nabízíme možnost vizualizace jejich haly ve statickém 3D modelu. Usnadní to jejich rozhodování při volbě dispozičního řešení haly, barevného provedení stavby, členění fasády a fasádních prvků nebo způsobu kotvení či profilace sendvičových panelů. Jsme schopni do detailu připravit barevné provedení klempířských prvků kolem výplní otvorů, rohů, atiky, atd. a celou halu zvýraznit kontrastem mezi těmito prvky a stěnovým opláštěním.

Vizualizace

Vizualizace pomůže i při prvotním jednání s úřady a může sloužit jako součást architektonické studie což bývá zpravidla první krok k získání stavebního povolení.

Zejména u posuzování staveb a jejich vlivu na krajinný ráz se 3D vizualizace vyžadují jako nutný podklad.

Každá hala musí respektovat nejen potřeby a možnosti na straně investora, ale též omezení vyplývající například z legislativní, hygienické, bezpečnostní nebo požární normy. Ne každý typ haly je proto pro dané účely vhodný. Máme mnohaletou zkušenost s výstavbou zemědělských hal. Rádi Vám s vymezením výše zmíněných požadavků a potřeb ochotně pomůžeme.

Kostrou montované haly je ocelová nebo betonová konstrukce, která je řešena vždy individuálně, dle potřeb klienta. Pro klientský přístup je jednou z našich předností, na kterých si zakládáme. Snažíme se o to, aby každá naše hala byla unikátní. Veškeré ocelové konstrukce si vyrábíme v našem moderním výrobním areálu, kde disponujeme nejmodernějšími technologiemi včetně lakovny. Nabízíme opravdu špičkovou kvalitu za příznivou cenu.

Montované sklady a zemědělské haly se dělí na více typů, které souvisejí s budoucím využitím a typem konstrukce. Několik vlastností mají však společných, a to jednoduchost, rychlost montáže, úsporu nákladů a využitelnost prostor. Sklady se projektují jak zateplené, tak nezateplené; zaleží vždy na povaze skladovaného materiálu i způsobu využití haly. Zemědělské haly lze využívat k uskladnění různých zemědělských komodit či strojů. Speciální kategorií zemědělských hal jsou pak stavby pro ustájení dobytka, stáje a jízdárny.

Nelze opomenout chladírenské a potravinářské haly. Zvláštností těchto hal je vnější opláštění konstrukce speciálními mrazírenskými panely. V první fázi je interiér nezateplený a až následně je zevnitř (včetně podhledu) osazen speciálními panely. Uvnitř tak vzniknou hladké a snadno udržovatelné plochy splňující příslušné normy. Hala může být dále z vnější části přepláštěna tenkým trapézovým plechem v různých barevných kombinacích.

Rádi Vám pomůže zorientovat se v problematice výstavby montovaných hal. Pomůžeme rozvíjet a nasměřovat Vaši představu o budoucí stavbě. Samozřejmostí je vypracování projektové dokumentace. Ve spolupráci s projektanty pro Vás vyřídíme stavební povolení. Řešíme problémy za naše klienty a ti tak mají čas na své podnikání. Samozřejmostí je i kvalitní pozáruční servis.

Similar Posts