Každý zaměstnanec má nárok dostat za odvedenou práci mzdu. Její zpracování má na starosti mzdová účetní. Na každou mzdu se vztahují určité předpisy a zákony, které je potřeba brát v potaz. Zahrnují povinné odvody pojištění v oblasti sociální a zdravotní, zápočet záloh a srážek ze mzdy, odpracovaný čas, povinnosti k důchodovému pojištění, náhrady mzdy v případě pracovní neschopnosti, výplatu sociálních dávek, odměny, prémie nebo příplatky, náhrady za služební cesty a druhy pracovních poměrů.

Úkolem mzdové účetní je shromažďování všech potřebných podkladů, které určují výši mzdy. Pokud žádnou mzdovou účetní nemáte, můžete se obrátit na Mzdy pro firmy v Praze.

Nabídka webu mzdy-firmy.cz

Můžete být malá nebo velká společnost. Pokud hledáte spolehlivé dodavatele v oblasti mzdového účetnictví, obraťte se na Praha – mzdové účetnictví. Vedením mzdového účetnictví se zabývají více než 20 let, díky tomu mají účetní dokonalý přehled. Zaměstnanci nastaví službu mzdového účetnictví tak, aby odpovídala vašim požadavkům a potřebám. Vedení mzdového účetnictví vyžaduje přesnost, pečlivost, zkušenosti a znalost aktuální legislativy. To vše účetní společnosti mají. Účetnictví tak budete mít vyřešené.

Proč si objednat externí firmu? Ušetříte za mzdy za zaměstnance a s nimi spojenými odvody za zdravotní a sociální pojištění. Tyto položky jsou pro každého zaměstnavatele zásadní a představují velké výdaje. Kromě toho je externí firma vysoce kvalifikovaná a ručí za výsledky své práce. Zaměstnavateli šetří finance, které by musel vynakládat za pravidelná školení pro mzdové účetní.

Zaměstnanci mzdy-firmy.cz zachovají důvěrnost předaných informací, kvalitně a včas vše zpracují, jsou maximálně vstřícní a pečliví, pravidelně s vámi budou komunikovat. Bonusem jsou pak velmi nízké ceny.

Similar Posts