Život je dar, byl nám propůjčen a jednoho dne jej každý z nás musí „odevzdat“ zpět. Rozloučí se s tímto krásným světem a odejde. Tím, kdo tu však zůstává, jsou příbuzní a blízcí lidé. Ti se musí vyrovnat se svým zármutkem a postarat se o pohřeb. České urny jsou v tomto ohledu spolehlivým partnerem.

Ruční výroba dle přání zákazníka

Design našich uren vzniká s maximální péčí. Je naším posláním nabídnout vám vždy tu nejlepší kvalitu v co možná nejširším designovém provedení. Každý kousek projde rukama našich pečlivých výrobců, takže máme jistotu, že je každý kus originál a navíc bez jediné vady. Celý proces sestává vždy z několika kroků:

  • Návrh a prototyp – v první fázi navrhneme nákres, podle kterého vyrobíme první prototyp. Tím je model sádrové formy, z které odlijeme několik kusů. Čekáme, jak výpal dopadne a pokud splní naše nároky, vyrobíme další formy a začneme urny odlévat ve velkém.

  • Výpal a další opracování – urna projde prvním výpalem, kterému se říká přežah. Teplota je nižší než u finálního výpalu. Počkáme, než výrobek vychladne a dále ho opracujeme.

  • Glazura a ostrý výpal – v dalším kroku naneseme glazuru, která projde druhým, ostrým výpalem.

  • Dekor a fotografie – následně je urna ručně zdobena, zpravidla drahými kovy jako je zlato nebo platina, případně barvami, které jsou z těchto drahých kovů vyrobeny. Další možností je přenos fotografie. Této technice se věnujeme již více než dvacet let. V naší nabídce najdete také fotografie a stojánky na hrob, které jsou dalším vhodným řešením.

Vsypové urny a klasika, která nezestárne

Pohřeb by měl být vždy podle vašich představ. Proto nic nenutíme, pouze vytváříme možnosti. Někteří klienti si přejí uložit urnu do rodinného hrobu, jiní si ji vystaví doma. Záleží na vás, čemu dáváte přednost. Samozřejmě i na tom, jaké bylo přání zesnulého. V naší nabídce najdete pohřební urny klasické a pohřební urny vsypové a to vše ve variantách Urny barevné, Urny bílé a Jednoduché urny.

Similar Posts