Tím, že se naučíte cizí jazyk, stanete se nezávislejšími a více sebevědomými. Domluvíte se na cestách, získáte nové znalosti. Můžete se dozvědět zajímavosti o cizích kulturách a zvyklostech. Znalost cizího jazyka se dobře vyjímá i ve vašem pracovním portfoliu. Rozhodnete-li se naučit se nový jazyk, můžete využít jazykové kurzy online, které nabízí JŠ Britannika.

Nabídka JŠ Britannika

Zájemcům nabízí různé kurzy praha online. Chcete-li se cizí jazyk naučit rychle a efektivně, pak zvolte individuální výuku. Ta je možná prezenční formou přímo v učebnách školy, nebo online, v klidu a pohodlí domova. Než výuku zahájíte, sami si stanovíte počet hodin. Výuku zajíšťují vysoce kvalifikovaní čeští lektoři nebo rodilí mluvčí daného jazyka.

Probíhá-li výuka v učebně, je vybavena potřebnou moderní technikou a dalšími prostředky, které umožňují kvalitní individuální výuku jazyka.

Jaké kurzy škola nabízí? Standard představuje všeobecná angličtina. Další možností je pak angličtina specializovaná – obchodní, administrativní, medicínská pro lékaře i sestry, technologická nebo angličtina určená pro cestovní ruch. Další možností je pak obchodní němčina nebo ruština. Škola však nabízí i další jazyky. Podrobnou nabídku naleznete na stránkách jazykovekurzypraha.cz.

Průběh výuky

Výuka probíhá pomocí jednotného metodického přístupu, který kombinuje různorodé a kreativní výukové metody. Získané vědomosti procvičujete psanou i mluvenou formou. Pomáhají vám moderně zpracované učebnice, audio a video prostředky. Na počátku výuky budete seznámeni s propracovaným plánem, který je v souladu s konkrétním kurzem. Během výuky získáte dovednosti, které potřebujete jak pro mluvenou, tak i psanou formu komunikace ve vámi vybraném jazyce. Také získáte spoustu cenných informací o konkrétní zemi, jejíž jazyk jste se rozhodli naučit.

Similar Posts