Společnost UVEX nabízí ochranné pracovní pomůcky a ochranné pomůcky pro sportovní a volnočasové aktivity. Vybrat si můžete produkty od hlavy a ž po paty. V nabídce naleznete ochranné přilby, různé druhy brýlí, pomůcky pro ochranu sluchu, masky na ochranu dýchacích orgánů, ochranné pracovní oděvy i rukavice, ochrannou obuv nebo individuální OOP.

Tipy pro vás

Ochranné přilby – jsou nejen bezpečné, ale také pohodlné. Získaly ocenění.

Ochranné brýle – jsou vyráběny ve vynikajícím designu. Svému majiteli poskytují nejvyšší možný komfort a dokonalou ochranu. Mají úspěch na mezinárodních soutěžích designu a výrobků. Chrání proti UV záření.

Masky na ochranu dýchacích orgánů – představují vysoce účinnou ochranu dýchacích orgánů v třídách ochrany FFP1, 2 nebo 3. Nevíte si rady, jakou ochranu dýchacích orgánů vybrat? Pomůže vám poradce uvex.

Ochranné pracovní oděvy – jsou funkční, stylové a lze je opatřit logem nebo emblémem na přání zákazníka. Poskytují spolehlivou ochranu během manipulace s chemikáliemi. Tu zajistí jednorázové ochranné kombinézy společnosti UVEX. V nabídce má společnost i ochranné oděvy s povrchovou úpravou proti odletujícím jiskrám. Tyto zvláštní požadavky měl obor kovových konstrukcí.

Ochranné rukavice – poskytují ochranu proti mechanickým rizikům, při manipulaci s chemikáliemi. Nelze je proříznout. Závod na výrobu ochranných rukavic získal ocenění Top 100 inovátorů roku.

Ochranná obuv – zajistí vynikající ochranu nohou.

Individuální OOP – společnost je přizpůsobí na míru konkrétním potřebám. Jedná se především o tyto výrobky – ochranné brýle pro práci s monitorem nebo dioptrické ochranné brýle, individuální ochrana nohou a o speciálně upravené ortoplastické pomůcky, které jsou určené pro zavedení do zvukovodu.

Podrobnou nabídku naleznete na stránkách uvex-safety.cz/cs/.

Similar Posts