Starožitnosti jsou sice oblíbeným způsobem investování, ovšem majiteli toho poskytnou mnohem více. Ačkoli je pořizování starožitností pro někoho jen způsobem, jak se zabezpečit do budoucna, starožitnosti kromě toho přinášejí skvělý pocit z dobře „uloveného“ kusu.

Přemýšlet o tom, jakou cestu produkt ušel, než se dostal do vaší sbírky, chlubení přátelům a ostatním sběratelům – to jsou jen některá další kritéria, proč sbírat starožitnosti. Antikart.cz se řadí mezi přední prodejce starožitností, mezi jejich klienty patří zkušení sběratelé, kteří si na jejich webu opatřili nejeden kousek.

Od středověku až po retro…

Někteří sběratelé mají oblíbený časový úsek, ze kterého pocházejí předměty v jejich sbírce, jiní dávají přednost konkrétnímu produktu, například hodinky, obrazy, šperky apod., pro jiné je důležité zhodnocení, nebo zda předmět vlastnila slavná osoba. Ať už je důvod a cíl sběratelství jakýkoliv, je jisté, že každý předmět má svůj příběh.

Starožitnosti jsou sice efektivní investicí, ovšem je také nejvíce rizikovým faktorem z pohledu padělatelství. Pro běžného občana, laika, není téměř možné rozpoznat originál od padělku, proto je vždy doporučováno nakupovat od ověřených prodejců, jakým je například IDEA COMUNICATIVE s.r.o. kteří nabízejí své zboží prostřednictvím webu antikart.cz. Takovým nákupem předejdete obchodování s podvodníky a ztrátě investice.

Šperky patří mezi TOP

Pokud se o starožitnosti trochu zajímáte, jistě víte, že právě starožitné šperky jsou velmi oblíbenou investicí. Nejen, že s časem jejich hodnota roste, ale jsou stále použitelné.

Všechny šperky na antikart.cz jsou opatřeny certifikáty od nejlepších světově uznávaných gemologických laboratoří, jako jsou G.L.A., A.I.G.L. a G.I.A.

Na antikart.cz můžete starožitnosti nejen nakupovat, ale také prodávat.

Similar Posts