Hledáte obal, který prodá každé zboží? Pak jsou vaší volbou prémiové obaly společnosti BLUE ARROW INTERNATIONAL. Společnost tvoří a vyrábí inovativní prémiové obaly, díky kterým vaše produkty dokonale vyniknou a budou se prodávat lépe. Společnost se soustředí především na zakázkovou výrobu.

Tip pro vás – plechové dózy

Plechové dózy představují prémiové obaly pro rychloobrátkové zboží i další produkty. Objednat si můžete originální reklamní plechové dózy s vaším designe. Tisk probíhá pomocí speciálního ofsetového stroje přímo na ocelové pláty do formátu A0. Následuje lakování povrchu, pak je proveden výsek do jednotlivých dílů, které jsou potřebné na složení plechovky. Pak následuje prolis. Poloautomatické lisy zajišťují kompletaci dózy.

Pro výrobu plechových dóz se používá prvotřídní válcovaný ocelový plech, jehož tloušťka je 0,23 – 0,28 mm.

Použití plechových dózy

Originální a prémiové dózy jsou ideální volbou pro produkty z oblasti rychloobrátkového a luxusního zboží. Atraktivní obal v podobě plechovky s vlastním potiskem podpoří vzhled vašeho produktu. Použít je můžete na alkohol, cukrovinky, těstoviny, kosmetické produkty, oblečení a další druhy rychloobrátkového zboží.

Plechové dózy nabízejí originální a netradiční tvary. Objednat si můžete nejen tvary z nabídky, ale i dle vašich potřeb. Není problém vyrobit je na vaše přání. Na webu bluearrow.cz si můžete prohlédnout širokou nabídku základních tvarů určených pro reklamní plechovky. Výšku lze libovolně upravit. Volit můžete plechovku čtvercovou, obdélníkovou, kulatou nebo oválnou. Ničím neobvyklým nejsou ani speciální tvary a různé velikosti. V případě reklamních plechovek Eurotin® nemusíte vynakládat velké investice do vlastní tvarové formy. Zvolíte si něco z hotových sad nebo nejbližší možné velikosti.

Similar Posts