Vedení jakéhokoli typu školy není rozhodně ničím jednoduchým. Nejen při plánování nového školního roku, ale také po celý jeho průběh, jsou zde mnohé komplikované povinnosti. S tím ale mohou pomoci moderní systémy, které dokáží celou řadu problémů řešit automaticky.

Naše společnost vám přitom nabízí jednu z nejlepších možností, jakou můžete v tomto ohledu zvolit. A to nejen pro samotné vedení školy jako takové, ale také pro vše, co se kolem toho běžně pohybuje.

Vše pod dohledem díky svému IS

V současné době je naprostou samozřejmostí pro řešení celé řady problémů vlastní informační systém. Pokud máte k dispozici opravdu kvalitní IS, které je upraveno čistě pro vaše potřeby, tak je kompletní organizace mnohem lepší. Ve všech ohledech vám tak dokáže přesvědčivě pomoci informační systém pro jazykové školy od naší společnosti. Ten obsahuje vše, co můžete potřebovat pro organizování školního roku i chodu podobné instituce.

Nemusí se věnovat jenom škole samotné

Řízení vnitřních procesů školy je rozhodně jednou z věcí, které dokáže informační systém extrémně zjednodušit. Jenže celá řada častých problémů se také může týkat oblastí, které přímo nejsou spojeny s vedením školy. Jednou z nich je potom CRM pro jazykovou školu.

Pod pojmem CRM se skrývají speciální systémy, které jsou určeny pro zjednodušení a zefektivnění komunikace s klienty. Takzvaný customer relationship manager obsahuje kompletní informace o klientech spolupracujících s vaší školou. A to včetně veškerých komunikačních potřeb a případných propojení s dalšími aplikacemi.

U vás, ale také online

Jednou z výhod, které dokáže náš software nabídnout, je jeho možnost pojetí jak online, tak i na lokálním úložišti. To má ty výhody, že se nemusíte kupříkladu bát o ztrátu dat při porušení vašeho zařízení. Ačkoliv software pro jazykové školy může fungovat jako lokální aplikace, tak se data zálohují online. Cokoliv tak připravíte, bude vždy v naprostém bezpečí. I tak je ale dobré se i sami starat o pravidelné zálohy pracovních stanic, kde se odehrává veškerý management.

Similar Posts