Tento plovoucí dům je zcela mimo síť se solárním panelem a bateriemi na elektřinu, vodním čerpadlem pro čerpání vody z jezera nebo řeky ke sprchování, nádrží na sladkou vodu na pitnou vodu, kompostovací toaletou, uhlíkovým filtrem na šedou vodu a propanový ohřívač.

K dispozici jsou také dva střešní ventilátory a spousta oken a dveří, které mohou pomoci udržet cirkulaci vzduchu. Tento ručně vyrobený cedrový malý hausbót, který měří 28’x8′ a váží 6 000 liber. Model Koroc V má masivní palubu s pohovkami, jídelním koutem a houpací sítí, která visí nad vodou, plus bimini pro stín.

Uvnitř je kuchyň, koupelna, jídelní stůl a jídelní kout s pohovkami, který lze přeměnit na manželskou postel velikosti Queen. Ručně jej vyrobil Richard z Daigna v Quebecu v Kanadě. Je to nádherná stavba a bylo zábavné strávit den na vodě s Richardem a jeho obchodním partnerem Özgenem.

Prohlídka a trávení času na pontonové lodi a ještě chladnější se na konci dne vrátit do své dílny, aby viděl, kde se všechna ta kouzla odehrávají. Richard opravdu vytváří každou část této lodi ručně a doufáme, že se vám líbilo nahlédnout do dalšího z jeho mistrovských děl!

 

Similar Posts