Dříve vůbec nebylo běžné, aby se zápasníci MMA objevovali na společenských akcích, aby o nich psaly ženské magazíny nebo se o ně zajímala bulvární média. Svět MMA se ale v posledních letech proměnil a i díky OKTAGONu se z drsných bojovníků stávají celebrity, hodně se o nich mluví a ještě víc píše.

Společenský život zápasníků

Život MMA zápasníka není jen o bojích v kleci. Musí trénovat, účastní se zápasů, ale OKTAGON turnaje nejsou to jediné, co takový zápasník dělá. Ovšem právě OKTAGON turnaje (které jsou jednou velkou show, která nadchne dlouholeté příznivce MMA i zvědavé nováčky) dělají z MMA bojovníků skutečné celebrity. Zajímá se o ně tisk i televize, dávají rozhovory, prezentují se na sociálních sítích, chodí na večírky, jsou zvaní na různé akce.

Řada zápasníků má už tolik aktivit, až se zdá, že o nich slyšíme skoro všude a pořád. MMA se tím posouvá na novou úroveň. Zájem o OKTAGON turnaje rapidně stoupá a není se čemu divit.

Karlos Vémola VS Patrik Kincl

Mezi tuzemskými zápasníky MMA jasně vedou Karlos Vémola a Patrik Kincl. Alespoň co se popularity týká. Znají je i ti, kdo nevědí, co to MMA přesně je. Najednou nás zajímá, co jsou tihle tvrdí chlapi zač, jak žijí a kde bychom je případně mohli vidět.

Když se blíží nějaký důležitý zápas, například nyní chystaný OKTAGON Frankfurt nebo OKTAGON Bratislava, rázem zjišťujeme, kdo se ho bude účastnit a jestli stojí za to dívat se. Není to totiž jen tvrdý boj, je to i neuvěřitelná show, jakou jinde snad ani nemůžete vidět.

Vzory mužů i žen

Někteří zápasníci MMA se stávají doslova ikonami. Takový Attila Végh už toho má hodně za sebou a patří ke špičkám MMA. Pokud ohlásí účast na OKTAGON turnaji, je to vždycky velká událost. Ale rozhodně není sám. Novodobí gladiátoři, které uvádějí OKTAGON žebříčky, toho mají hodně co nabídnout. A nejen muži, ale i ženy – i pro ně jsou OKTAGON turnaje určeny a leckdo se nestačí divit, jak tvrdé rány umějí rozdávat.

Show pro všechny

OKTAGON turnaje jsou zkrátka velkolepou show pro všechny bez rozdílu věku i pohlaví. Kdo dosud žádný neviděl, netuší, o co přichází. A ještě větší zážitek je, pokud se přijdete podívat osobně. Turnaje se konají v různých městech Evropy a ty nejbližší jsou plánované i do Česka – ať už půjde o letní akci na Štvanici nebo o velmi očekávaný OKTAGON Ostrava plánovaný na prosinec.

Na těchto grandiózních klecových zápasech zažijete to, co nikde jinde – a naživo uvidíte přední zápasníky MMA v čele s již jmenovanými Karlosem Vémolou, Patrikem Kinclem, Attilou Véghem, Vlastem Čepem a mnoha dalšími.

Similar Posts