Když se na trhu v roce 1964 objevila první multicara, nikdo jistě nečekal takový fenomenální úspěch. Zdánlivě malé vozítko možná vedle těžké techniky působí poněkud směšně, ovšem o jeho multifunkčnosti nemůže být pochyb. Ačkoli je multicara původně produktem východního Německa, dnes jejich výroba probíhá pod taktovkou německé společnosti HAKO, ta je již známá díky svým úklidovým a čisticím strojům. Většinu jejich produktů, včetně legendárních multicar, najdete u českého prodejce Unikont Group s.r.o.

Multicara M29

Multicara M29 je přesně ten vůz, který po celý rok potkáváte na ulicích. V létě s jeho pomocí technické služby čistí ulice, na podzim vysávají listí, v zimě odklízí sníh a na jaře provádějí úklid silnic. Celoroční úklidové vozidlo nevyužívají jen technické služby, ale také zahradnictví, farmy atd. Multicara je ergonomicky navržena tak, aby měl pracovník veškerý komfort a vše v bezpečném dosahu.

Multicara M31

Multicara M31 je multifunkčním transportérem, a to především díky možnosti nástaveb. Multicar M31 je opatřen třemi úchyty. Na tyto úchyty je možné instalovat až 300 druhů nástaveb, které jsou určené k jednotlivým pracovním činnostem, ať už je to práce v lese, na pozemku nebo ve skladu. Je nepravděpodobné, že nenaleznete potřebnou nástavbu.

Multicara M31 disponuje bezpečnostními prvky testovanými společností DEKRA, což zajišťuje bezpečnost nejen obsluhy multicary, ale také jeho okolí.

Úklidová technika do interiéru

Na webu unikont.cz můžete porovnat oba zmiňované typy multicary a rozhodnout se, která varianta je pro vás přijatelnější. Kromě toho můžete také vybírat z nabídky vnitřní úklidové techniky, od zametacích strojů, až po průmyslové vysavače. Některé stroje pro vnitřní úklidovou techniku jsou určené k pronájmu.

Similar Posts