Výroba rádiem řízené ponorky z Lega a dalších materiálů. Chcete-li vytvořit funkční LEGO ponorku, vše začalo vzduchotěsnou skleněnou nádobou na skladování potravin. Subwoofer je zabudován uvnitř skleněné nádoby na potraviny, zvolené pro její odnímatelné plastové víko s vodotěsným těsněním.

To udržuje veškerou mechaniku v suchu, stejně jako vlastní elektroniku postavenou tak, aby umožnila 27MHz RC ovladači posílat signály do Lego electronicsDepth control se provádí pomocí vzduchem plněného balónu a Lego-kompresoru. Regulace hloubky, kterou zde používám, se nazývá RCABS nebo systém recirkulace stlačeného vzduchu. Podívejte se na video z Brick Experiment Channel:

Řízení se provádí otáčením ve směru vrtule pomocí lineární magnetické spojky. Na závěr testy bazénu a jezera. Byla přidána zátěž pro neutrální vztlak a jakmile bylo vše dokončeno, bylo testováno v bazénu. Balastní systém je jednoduchý.

Když je balónek naplněn motorem Lego, který pohání vzduchové čerpadlo, schopné 3,0 ml za sekundu a schopné vytvořit maximální tlak 2,0 bar. Když je balónek nafouknutý, vztlak stoupá a ponorka stoupá. Spusťte motor opačným směrem a balónek se vyprázdní pomocí chytré spojky a uspořádání ventilů, čímž se sníží vztlak a ponorka se potopí.

Similar Posts