Bílé ubrusy jsou součástí výzdoby na svatbách a důležitých oslavách. Bílá barva je symbolem nevinnosti. Bílá barva vyvolává v lidech pocit čistoty a dokonalé hygieny. Nejen to je důvodem, proč nalezneme bílé ubrusy v mnoha luxusních restauracích a barech. Bílé svatební ubrusy symbolizují čistou lásku partnerů.

Bílou barvu lze snadno kombinovat s jinými

Ačkoli na e-shopu tentino.cz objevíte ubrusy v mnoha různých barevných odstínech, bílá patří mezi nejvíce žádanou. Důvodem je všestrannost bílé barvy. Bílou lze kombinovat s ostatním doplňky svatby, svatební hostiny či oslavy.

Vzhled vzbuzující profesionalitu

Čisté bílé elastické ubrusy působí čistě a svěže, což slavnostní nebo důležitou událost ještě více vyzdvihne. Nejen svatby, ale také oslavy, konference nebo podnikové večeře.

Snadná údržba

Bílá barva umožňuje snadnou detekci skvrn, což usnadňuje jejich odstranění. Elastický materiál je často odolný proti skvrnám a snadno se čistí. Složení materiálu zabraňuje zmačkání ubrusů, což usnadňuje jejich skladování. Elastické ubrusy se nemusí žehlit, ani pracně skládat.

Potah na židli je zcela stejně bezúdržbový.

Složení ubrusů zakryje nedokonalosti nábytku

Elastické ubrusy snadno zakryjí nedokonalosti nábytku, zejména stolů a židlí. Elastické ubrusy mají tendenci zakrýt menší nedokonalosti na stolním povrchu, jako jsou škrábance nebo jemné nerovnosti. To přispívá k celkovému hladkému a ucelenému vzhledu.

Snadná instalace

Díky elastickému materiálu je ubrus snadno instalovatelný. Stačí ho přetáhnout přes stůl a díky elastickým okrajům se přizpůsobí tvaru stolu bez potřeby špendlíků nebo spon.

Odolnost a trvanlivost

Elastické ubrusy jsou často vyrobeny z kvalitního materiálu, který je odolný vůči opotřebení a opakovanému praní. To zajišťuje jejich dlouhou životnost.

Similar Posts